Послуги

Послуги

Наша компанія надає повний перелік послуг з впровадження систем автоматизації на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", використовуючи передові технології роботи і набутий досвід автоматизації компаній малого, середнього та великого бізнесу.

Наші спеціалісти допоможуть сформувати оптимальний для Вашого бізнесу і Ваших завдань пакет послуг по автоматизації, який враховує не тільки моментні вимоги, але і перспективи розвитку.


Ми надаємо наступні послуги:

Для оперативного вирішення поточних завдань (наприклад, термінового оновлення конфігурації програмного забезпечення, забезпечення безперебійної роботи, створення нових форм або документів) спеціалісти нашої компанії готові надати разові послуги.

Досвід впроваджень "1С:Підприємство" показує, що оптимальне рішення бізнес-задач підприємства вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення з урахуванням специфіки бізнесу.

Компанії, що входять в САБ, реалізують в рамках цього напрямку комплексний підхід, який поєднує консалтинг в певних областях управління, бухгалтерського обліку і оподаткування з послугами по автоматизації управлінських та облікових задач на базі "1С:Підприємство".