Наші партнери

Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Спілка Автоматизаторів Бізнесу

"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) – громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Головна мета САБ – сприяння створення нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу і впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна і просвітницька робота. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ – це близько 500 висококваліфікованих команд фахівців, які забезпечують якісне впровадження, супровід і підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішний проектів, на сьогоднішній день вони надають послуги з супроводу та підтримки понад 300 тисяч українських організацій. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів через навчання та вивчення методичних матеріалів.

Компанія CONTO

Компанія CONTO

Компанія з 1999 року працює на ринку економічного програмного забезпечення України. CONTO представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування систем ERP-класу.

Компанія є одним з лідерів України в сфері автоматизації бізнес-процесів і продовжують співпрацю з нами в області консалтингу та автоматизації протягом 8-10 років і більше. Центр впровадження CONTO — займається впровадженням систем ERP-класу, надає консалтингові послуги з проектування бізнес-процесів сучасних підприємств, допомагає з постановкою фінансового управління, а також надає послуги з доопрацювання, створення прототипів спеціалізованих систем з керування ресурсами підприємства.

ТОВ "Комплексні бюджетні системи"

ТОВ "Комплексні бюджетні системи"

Компанія ТОВ "Комплексні бюджетні системи" займається розробкою і розповсюдженням рішень для комплексної автоматизації обліку і планування в установах бюджетної сфери та органів державного управління.

Компанія має розгалужену мережу компаній-партнерів в усіх регіонах України, що забезпечує гнучку та оперативну підтримку кожного користувача програмних продуктів UA-Бюджет. Програмні продукти працюють більш ніж в 4000 бюджетних установ України, що складає істотний соціально-економічний ефект.

Група компаній "Linkos Group"

Група компаній "Linkos Group"

Linkos Group - одна з провідних розробників програмних рішень на ринку України, національна компанія з продуктовою лінійкою програмних рішень в області електронної звітності та обміну електронними документами, таких як M.E.Doc, СОТА, FlyDoc, добре знайомих бухгалтерам.

Система електронного документообігу «M.E.Doc»

Система електронного документообігу «M.E.Doc»

Одною із популярних програм є M.E.Doc. Саме ця програма задовольняє всі потреби у звітності до контролюючих органів в електронній формі, а наразі відкриває і широкі можливості обміну первинними документами в Україні.

"M.E.Doc" - це система електронного документообігу, яка допоможе в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін.

ТОВ "Олайті Сервіс" - українська  антивірусна лабораторія

ТОВ "Олайті Сервіс" - українська антивірусна лабораторія

Єдиний український розробник інноваційних технологій кіберзахисту. Лабораторія успішно працює в Україні з 2009 року, на міжнародному ринку – з 2011 року.

Завдяки власним технологіям лабораторія стала сертифікованим партнером великого американського інтегратора систем інформаційної безпеки - OPSWAT. Ним вдалося налагодити співпрацю і ведення обміну зразками вірусів з безліччю антивірусних компаній з усього світу. На сьогодні їх технологіями скористалися понад 3 млн. користувачів.

Їх продукти отримали сертифікат компанії Intel, що підтверджує оптимальність роботи на багатоядерних системах.Серед міжнародних партнерів варто зазначити такі компанії, як Panda, OPSWAT, Sunbelt, AhnLab та інші.