Наші партнери

Наші партнери

 

Спілка Автоматизаторів Бізнесу

“Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ) – громадська організація, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Головна мета САБ – сприяння створення нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу і впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна і просвітницька робота. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ – це близько 500 висококваліфікованих команд фахівців, які забезпечують якісне впровадження, супровід і підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішний проектів, на сьогоднішній день вони надають послуги з супроводу та підтримки понад 300 тисяч українських організацій. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів через навчання та вивчення методичних матеріалів.

Компанія CONTO

Компанія з 1999 року працює на ринку економічного програмного забезпечення України. CONTO представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування систем ERP-класу.

Компанія є одним з лідерів України в сфері автоматизації бізнес-процесів і продовжують співпрацю з нами в області консалтингу та автоматизації протягом 8-10 років і більше. Центр впровадження CONTO — займається впровадженням систем ERP-класу, надає консалтингові послуги з проектування бізнес-процесів сучасних підприємств, допомагає з постановкою фінансового управління, а також надає послуги з доопрацювання, створення прототипів спеціалізованих систем з керування ресурсами підприємства.

ТОВ “Комплексні бюджетні системи”

Компанія ТОВ “Комплексні бюджетні системи” займається розробкою і розповсюдженням рішень для комплексної автоматизації обліку і планування в установах бюджетної сфери та органів державного управління.

Компанія має розгалужену мережу компаній-партнерів в усіх регіонах України, що забезпечує гнучку та оперативну підтримку кожного користувача програмних продуктів UA-Бюджет. Програмні продукти працюють більш ніж в 4000 бюджетних установ України, що складає істотний соціально-економічний ефект.

Акредитований центр сертифікації ключів «Україна»

Акредитований центр сертифікації ключів «Україна» видає та обслуговує сертифікати електронних цифрових підписів (ЕП) для юридичних та фізичних осіб для здійснення електронного документообігу.

Група компаній “Linkos Group”

Linkos Group – одна з провідних розробників програмних рішень на ринку України, національна компанія з продуктовою лінійкою програмних рішень в області електронної звітності та обміну електронними документами, таких як M.E.Doc, СОТА, FlyDoc, добре знайомих бухгалтерам.

Система електронного документообігу «M.E.Doc»

Одною із популярних програм є M.E.Doc. Саме ця програма задовольняє всі потреби у звітності до контролюючих органів в електронній формі, а наразі відкриває і широкі можливості обміну первинними документами в Україні.

“M.E.Doc” – це система електронного документообігу, яка допоможе в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін.

Scroll to Top