Послуги

Послуги

Наша компанія надає повний перелік послуг у м. Луцьк, Волинській області та Україні з впровадження систем автоматизації на базі програмних продуктів лінійки «Business automation software» та інших ПП, використовуючи передові технології роботи і набутий досвід автоматизації компаній малого, середнього та великого бізнесу.

Наші спеціалісти допоможуть сформувати оптимальний для Вашого бізнесу і Ваших завдань пакет послуг по автоматизації, який враховує не тільки моментні вимоги, але і перспективи розвитку.


Ми надаємо наступні послуги:

Для оперативного вирішення поточних завдань (наприклад, термінового оновлення конфігурації програмного забезпечення, забезпечення безперебійної роботи, створення нових форм або документів) спеціалісти нашої компанії готові надати разові послуги.

Досвід впроваджень продуктів лінійки «Business automation software» та інших ПП показує, що оптимальне рішення бізнес-задач підприємства вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення з урахуванням специфіки бізнесу.

Компанії, що входять в САБ, реалізують в рамках цього напрямку комплексний підхід, який поєднує консалтинг в певних областях управління, бухгалтерського обліку і оподаткування з послугами по автоматизації управлінських та облікових задач на базі продуктів лінійки «Business automation software».

Scroll to Top