Наші партнери

Всеукраїнська громадська організація 

"Спілка автоматизаторів бізнесу"

"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) – громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки. 

Головна мета САБ – сприяння створення нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу і впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна і просвітницька робота. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ – це близько 500 висококваліфікованих команд фахівців, які забезпечують якісне впровадження, супровід і підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішний проектів, на сьогоднішній день вони надають послуги з супроводу та підтримки понад 300 тисяч українських організацій. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів через навчання та вивчення методичних матеріалів.


Компанія CONTO

Компанія з 1999 року працює на ринку економічного програмного забезпечення України. CONTO представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування систем ERP-класу.

Компанія є одним з лідерів України в сфері автоматизації бізнес-процесів і продовжують співпрацю з нами в області консалтингу та автоматизації протягом 8-10 років і більше. Центр впровадження CONTO — займається впровадженням систем ERP-класу, надає консалтингові послуги з проектування бізнес-процесів сучасних підприємств, допомагає з постановкою фінансового управління, а також надає послуги з доопрацювання, створення прототипів спеціалізованих систем з керування ресурсами підприємства.


ТОВ "Комплексні бюджетні системи"

Компанія ТОВ "Комплексні бюджетні системи" займається розробкою і розповсюдженням рішень для комплексної автоматизації обліку і планування в установах бюджетної сфери та органів державного управління.

Компанія має розгалужену мережу компаній-партнерів в усіх регіонах України, що забезпечує гнучку та оперативну підтримку кожного користувача програмних продуктів UA-Бюджет. Програмні продукти працюють більш ніж в 4000 бюджетних установ України, що складає істотний соціально-економічний ефект.


Група компаній "Інтелект-Сервіс" 

Група компаній "Інтелект-Сервіс" випускає програмні продукти, призначені для автоматизації обліку та управління на підприємствах різних галузей виробництва, торгівлі, агропромислового комплексу, сфери послуг і в бюджетних організаціях.
  
Ці програми створені саме українськими фахівцями. Тому в них повністю враховано законодавчі та економічні реалії держави. Візитна картка програмних продуктів - опрацювання облікових і управлінських функцій для вирішення завдань підприємства, опора на сучасні технології та кращий світовий досвід, оперативна підтримка всіх змін в законодавстві, стійкість і надійність.Система електронного документообігу «M.E.Doc»

Одною із популярних програм є M.E.Doc. Саме ця програма задовольняє всі потреби у звітності до контролюючих органів в електронній формі, а наразі відкриває і широкі можливості обміну первинними документами в Україні.

"M.E.Doc" - це система електронного документообігу, яка допоможе в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін.


ТОВ "Олайті Сервіс" українська 

антивірусна лабораторія

Єдиний український розробник інноваційних технологій кіберзахисту. Лабораторія успішно працює в Україні з 2009 року, на міжнародному ринку – з 2011 року.

Завдяки власним технологіям лабораторія стала сертифікованим партнером великого американського інтегратора систем інформаційної безпеки - OPSWAT. Ним вдалося налагодити співпрацю і ведення обміну зразками вірусів з безліччю антивірусних компаній з усього світу. На сьогодні їх технологіями скористалися понад 3 млн. користувачів.

    Їх продукти отримали сертифікат компанії Intel, що підтверджує оптимальність роботи на багатоядерних системах.Серед міжнародних партнерів варто зазначити такі компанії, як Panda, OPSWAT, Sunbelt, AhnLab та інші.