Оновлена ТТН. Забирай швидше!

1 жовтня 2021 року набрав чинності Закон від 03.06.2021 р. №1534-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю». Зокрема, внесено ряд змін до Закону «Про автомобільний транспорт». Суть змін: посилення відповідальності перевізників за порушення габаритно-вагових вимог щодо транспортних засобів при здійсненні перевезень вантажів. Але зміни стосуються також і вантажовідправників, тобто суб’єктів господарювання, які надають перевізникам вантажі для перевезення.

Насамперед слід звернути увагу на зміни, які стосуються порядку оформлення товарно-транспортних накладних (ТТН).

Більшість обов’язкових реквізитів товарно-транспортної накладної передбачені вже чинною формою ТТН, а от параметри транспортного засобу із зазначенням довжини, ширини, висоти, загальної ваги, у тому числі з вантажем та маси брутто, – це нові реквізити, які не передбачені чинною формою ТТН, реалізованих у системах автоматизації бізнесу лінійки 1С:Підприємство та Business automation software.

Слідуючи вимогам чинного законодавства, нашою компанією було реалізовано нову форму ТТН у облікових системах Business automation software (Бухгалтерія (ПРОФ та КОРП), Комплексне управління підприємством) та лінійки 1С:Підприємство (Управління торговим підприємством).

Вартість - 1500,00 грн без ПДВ.

З питань придбання обробки для нового вигляду ТТН звертайтесь до наших менеджерів за телефонами:

098-244-34-34 або 095-356-34-46

Чекаємо на Ваші звернення!Кількість показів: 338Всі новини