Портфоліо

Практичні рішення для бізнесу – запорука надійності


Вдосконалення методик роботи, застосування передових технологій, відбір і навчання персоналу, прагнення перебувати на піку технологічного прогресу дозволяють впроваджувати клієнтам кращі рішення в сфері пропонованих нами послуг.

Сучасний бізнес неможливо уявити собі без зручного сайта. Ми займаємось розробкою та адмініструванням сайтів. Щоб бути попереду на ринку, необхідно автоматизувати бізнес, тому, звернувшись до нас, Ви отримаєте зручний, простий в користуванні і сучасний сайт.

Інтернет-магазин мобільного зв'язку

Інтернет-магазин мобільного зв'язку

Сайт: tysnymob.com.ua

Тиснимоб – Інтернет-магазин мобільного зв'язку у Луцьку. На сайті Тиснимоб Ви можете придбати телефони, смартфони та планшети: Samsung, Nokia, Xiaomi, Huawei, ZTE та багатьох інших брендів. А також — різноманітні аксесуари та карти пам'яті для ґаджету.

Інтернет-магазин IRENA

Інтернет-магазин IRENA

Сайт: www.irena.lutsk.ua

Інтернет магазин одягу. У 1997 році IRENA розпочала діяльність у сфері нижньої білизни з представлення на українському ринку відомих польських брендів KEY, Eldar, Corin, Kinga, AVA, Kris Line, Coemi. Асортимент Інтернет-магазину регулярно розширюється, орієнтуючись на потреби клієнтів та динаміку ринку. При створенні колекцій IRENA відповідально відноситься до постачальників тканин та вибору аксесуарів, які використовуються.

SHATO

SHATO

Сайт: shato.ua

Торгова марка Shato має поціновувачів не лише в Україні, випускає елітну білизну, сорочки, піжами, халати, пенюари, комплекти одягу для дому та сну. Бренд регулярно радує новими ексклюзивними колекціями. Домашній одяг Shato призначений дарувати затишок і підкреслювати красу, адже кожен елемент від туніки, блузки і брюк, легінсів, шортів, капрі в будь-якому поєднанні завжди виглядає бездоганно і стильно.

Wiktoria

Wiktoria

Сайт: www.wiktoria.ua

Wiktoria – марка одягу для усієї сім’ї. Натуральна бавовна, велюр, м‘який фліс - все це додасть домашнього настрою всюди, де б ви не були. Торгова марка Wiktoria випускає сучасний одяг для дому та сну, який відповідає модним тенденціям, радує різноманітністю кольорової гами і комфортних стильних фасонів.

ElsantMaster – сервіс у Луцьку

ElsantMaster – сервіс у Луцьку

Сайт: elsantmaster.com.ua

ElsantMaster – сервіс у м. Луцьк. Спеціалізація - робота з об'єктами електро-, тепло-, водопостачання. Допоможуть Вам з сантехнічними роботами, нададуть послуги електрика або допоможуть з прибиранням у будинку чи квартирі. Найширший спектр зі справедливими цінами та знижками для постійних клієнтів.