Онлайн-семінар "Лекторій" 28 травня 2020 року на тему "Основні засоби та нематеріальні активи: простій через карантин, консервація, ремонт, ліквідація, оренда"


 

В ПРОГРАМІ "ЛЕКТОРІЮ": 


  1. Класифікація. Придбання. Безоплатне отримання. Внесок в статутний капітал. Первісна вартість

  • Класифікація основних засобів (ОЗ) та нематеріальних активів (НМА) за групами. Приклади класифікації в роз'ясненнях контролерів (комп'ютери, міні АТС, асфальтне покриття тощо). Що буде за облік ОЗ не у тій групі, що потрібно? Як класифікувати інфрачервоні термометри?
  • Формування первісної вартості. Типові помилки
  • Безоплатне отримання ОЗ, МНМА, НМА. Бухгалтерський облік. За якою вартістю оприбутковувати? Податкові наслідки. Чи можна їх амортизувати в податковому обліку?
  • Строк корисного використання. Хто його встановлює? Чи обов'язково закріплювати його окремим наказом? Як подовжити?

  2. Порядок ведення обліку та найактуальніші питання користувачів, щодо обліку ОЗ та НМА у рішенні "BAS Бухгалтерія": придбання та введення в експлуатацію, модернізація та ремонт, консервація, оренда, продаж

  3. Амортизація. Техобслуговування, ремонти та поліпшення

  • Ліквідаційна вартість: чи обов'язково її встановлювати? Що буде, якщо ліквідаційна вартість рівна 0 грн? Ризики + судова практика
  • Амортизація. Зміна методу амортизації. Амортизаційна різниця у податку на прибуток: хто застосовує. Правила податкової амортизації. Відсутність різниць за МНМА: судова практика. Різниці за негоспдіяльними ОЗ. Чи треба виводити з експлуатації ОЗ, які тимчасово не використовуються? Чи можна амортизувати ОЗ під час простою, карантину, тимчасового невикористання?
  • Ремонт і поліпшення ОЗ та НМА. Як розмежувати технічне обслуговування, ремонт (поточний, капітальний) і поліпшення ОЗ? Чим відрізняється їх облік? Чи можна амортизувати ОЗ під час ремонту/поліпшення? Судова практика. Витрати на дезінфекцію приміщень, авто – як обліковувати? Обслуговування (оновлення) комп'ютерних програм – витрати чи збільшення вартості?

  4. Переваги використання ЕДО безпосередньо з програм автоматизації бізнесу

  5. Продаж. Безоплатна передача. Ліквідація. Оренда

  • Продаж ОЗ, МНМА, НМА. Бухгалтерський облік. Наслідки продажу необоротних активів в податку на прибуток: використання різниць. ПДВ при продажу, мінімальна база оподаткування ПДВ. Чи можна продати ОЗ за символічною ціною? Чи можна купувати/продавати ОЗ під час карантину?
  • Безоплатна передача ОЗ: бухоблік, податок на прибуток – різниці, ПДВ
  • Ліквідація ОЗ. Оформлення ліквідації. Наслідки. Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації + Узагальнююча консультація? Продаж металобрухту отриманого від ліквідації – особливості продажу та пільги з ПДВ
  • Оренда ОЗ. Облік оперативної оренди. Бухгалтерський та податковий облік ремонту орендованих об'єктів. Які підстави для перегляду орендної плати за ОЗ під час карантину? Безоплатне користування ОЗ – які податкові наслідки?


ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ:

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

150 грн. без ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.
Кількість показів: 628
Дата:  15.05.2020Всі новини