Cемінар "Лекторій" 25 вересня 2019 року в м. Київ на тему "Здаємо звітність за ІІІ квартал з ЄСВ, ПДФО та єдиного податку"


В ПРОГРАМІ "ЛЕКТОРІЮ":

  Звітність з ЄСВ: практичні рекомендації

 • Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
 • Заповнення таблиць Звіту
 • Використання класифікатора професій при заповнення і таблиці №5 Звіту
 • Виправлення помилок
 • Формування та подання відомостей персоніфікованого обліку за минулий період, кому, коли, як?

 • Підготовка до заповнення та проблемні питання формування звітності з ЄСВ, ПДФО та єдиного податку у програмах для автоматизації бізнесу

 • ПДФО та єдиний податок : звітуємо за ІІІ квартал (вересень) 2019 року

  • Правила складання форми № 1 ДФ та виправлення в ній помилок. Зверніть увагу: неоподатковані доходи! Відображення у звітності фіндопомоги та авансових звітів працівників, подарунків та іншого "соцпакету" (перевезення працівників, безоплатного харчування, води та кави, форменого одягу, мобільного зв'язку тощо)
  • Складаємо декларацію з єдиного податку. Які доходи ФОП-"єдинника" в ній не відображаються? В чому різниця між бухгалтерським обліком доходів та їх відображенням в декларації? Повернення оплат покупцям, курсові різниці, поворотна фіндопомога, продаж ОЗ та інші особливості, на які слід звернути увагу!

  КИЇВ 25 вересня        ПАТ "Київпроект", вул. Б. Хмельницького, 16-22 (актова зала, 2-й поверх)

  Для тих хто не зможе прийняти участь у семінарі, особливо це стосується учасників з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.


  ОЧНА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ:

  Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на двох людей від організації;

  300 грн. без ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.

  ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ:

  Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

  150 грн. без ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.
  Кількість показів: 236
  Дата:  13.08.2019  Всі новини