Початок продажів програмних продуктів "Business Automation Software for Construction. Financial Management"

Повідомляємо про початок продажів програмних продуктів "Business Automation Software for Construction. Financial Management" (всі права на прикладне рішення належать компанії "NetHelp" (Польща)), а також описані функціональні можливості програмних продуктів, порядок продажів і апгрейдів, а також умови отримання сервісного обслуговування. Ви можете купити "Business Automation Software for Construction. Financial Management" в Луцьку, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за контактними номерами телефонів.

З 18.09.2020 р. в продажі продукти:

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

Business Automation Software for Construction. Financial Management

13900

Business Automation Software for Construction. Financial Management. Kit for 5 users

39000

Business Automation Software for Construction. Financial Management. Client License for 1 user

7800

Business Automation Software for Construction. Financial Management. Client License for 5 users

27000

Business Automation Software for Construction. Financial Management. Client License for 10 users

48000

Business Automation Software for Construction. Financial Management. NFR

*

ОПИС ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ "BUSINESS AUTOMATION SOFTWARE FOR CONSTRUCTION. FINANCIAL MANAGEMENT"

Програмний продукт "Business Automation Software for Construction. Financial Management" включає технологічну платформу і конфігурацію (прикладне рішення) "Business Automation Software for Construction. Financial Management". Правила ведення обліку настроєні саме в конфігурації.

"Business Automation Software for Construction. Financial Management" призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

"Business Automation Software for Construction. Financial Management" забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

До складу "Business Automation Software for Construction. Financial Management" включено план рахунків бухгалтерського обліку, що відповідає Наказу Міністерства Фінансів України "Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції про його використання" від 30 листопада 1999 р. № 291. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства щодо ведення бухгалтерського обліку і відображення даних у звітності. За необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.
Детальніше у розділі: Business Automation Software for Construction. Financial Management


Кількість показів: 517
Дата:  17.09.2020Всі новини