Початок продажів програмних продуктів "Business Automation Software for Construction. Accounting"

Повідомляємо про початок продажу галузевих прикладних рішень "Business Automation Software for Construction. Accounting". Рішення "Business Automation Software for Construction. Accounting" призначені для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяє автоматизувати повний інвестиційний цикл діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

З 08.07.2020 р. в продажу продукти:

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

Business Automation Software for Construction. Accounting

8400

Business Automation Software for Construction. Accounting. Kit for 5 users

18300

Business Automation Software for Construction. Accounting. Client License for 1 user

2400

Business Automation Software for Construction. Accounting. Client License for 5 users

10800


Опис функціональних можливостей рішення


Рішення «Business Automation Software for Construction. Accounting» включає технологічну платформу і конфігурацію (прикладне рішення). Правила ведення обліку настроєні саме в конфігурації.

«Business Automation Software for Construction. Accounting» призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т. д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

«Business Automation Software for Construction. Accounting» забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

До складу «Business Automation Software for Construction. Accounting» включений план рахунків бухгалтерського обліку, що відповідає Наказу Міністерства Фінансів України «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції про його використання» від 30 листопада 1999 р. №291. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства щодо ведення бухгалтерського обліку і відображення даних у звітності. За необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.
Детальніше у розділі: Business Automation Software for Construction. Accounting


Кількість показів: 748
Дата:  16.07.2020Всі новини