Початок продажів "BAS Бухгалтерія Базова"

Сповіщаємо про початок продажів прикладного рішення "BAS Бухгалтерія Базова", яке містить функціональність "BAS Бухгалтерія ПРОФ" з деякими обмеженнями. Програмний продукт "BAS Бухгалтерія Базова" дозволить невеликим підприємствам використовувати у своїй діяльності професійний інструмент для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності.

Всі права на програмний продукт "BAS Бухгалтерія Базова" належать компанії "NetHelp" (Польща).

З 21.02.2020 р. в продажі продукт:

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

BAS Бухгалтерія Базова

2 240

Програмний продукт "BAS Бухгалтерія Базова" є завершальним в лінійці програмних продуктів "BAS Бухгалтерія". "BAS Бухгалтерія ПРОФ" та "BAS Бухгалтерія КОРП" були випущені в 2019 році.


ОБМЕЖЕННЯ БАЗОВОЇ ВЕРСІЇ "BAS БУХГАЛТЕРІЇ"

Базова версія "BAS Бухгалтерії" має ряд обмежень у порівнянні з версією ПРОФ:

  • не підтримується ведення бухгалтерського і податкового обліку господарської діяльності декількох організацій в одній інформаційній базі
  • одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач
  • не підтримується зміна конфігурації, можна використовувати тільки типову конфігурацію і встановлювати її оновлення
  • не підтримується робота в клієнт-серверному варіанті
  • не підтримується робота розподілених інформаційних баз
  • не підтримується СОМ-з'єднання і Automation-сервер

Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з'являться інші задачі, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, то в цьому випадку організація зможе перейти на програму "BAS Бухгалтерія" версій ПРОФ або КОРП, які не мають зазначених обмежень. Порядок апгрейду версій "BAS Бухгалтерія Базова" описаний нижче.


ПЕРЕХІД НА ПРОДУКТ "BAS БУХГАЛТЕРІЯ БАЗОВА"

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукт "BAS Бухгалтерія Базова" на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії "Платіжні документи 7.7"
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію "Бухгалтерія для України"

Вартість апгрейду обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів.

Пільговий апгрейд

Продукт "BAS Бухгалтерія Базова" можуть отримати на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі всіх версії "Бухгалтерія для України. Базова версія", які випускалися на платформі 1С:Підприємство 8.

Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.

Перехід на прикладне рішення "BAS Бухгалтерія Базова" здійснюється оновленням актуальної базової версії конфігурації "Бухгалтерія для України" редакції 1.2 або 2.0 (на момент виходу новини – версії 1.2.51 і 2.0.20 відповідно), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).


ПІДТРИМКА РІШЕННЯ "БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ"

Програмні продукти на основі прикладного рішення "Бухгалтерія для України", редакції 2.0 залишаються в продажу. У редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" будуть підтримуватися зміни в поточному законодавстві, проте її розвиток не планується. Технічну підтримку редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" планується здійснювати до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовно до кінця квітня 2021 року). Інформація про фактичне припинення технічної підтримки редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" буде доведена відповідною новиною.

Рекомендуємо користувачам редакцій 1.2 і 2.0 прикладного рішення "Бухгалтерія для України" переходити на прикладні рішення "BAS Бухгалтерія". Користувачі програмних продуктів, що включають прикладне рішення "Бухгалтерія для України", можуть перейти на програмний продукт "BAS Бухгалтерія Базова" на пільгових умовах.


Інформація у розділі: BAS Бухгалтерія Базова
Кількість показів: 175
Дата:  04.03.2020Всі новини