Новини

RSS

Всеукраїнська громадська організація

"Спілка автоматизаторів бізнесу"

Інформація для користувачів програмних продуктів 1С
Проведення семінару та онлайн-трансляція "Лекторію",
14 червня 2018 року в м. Київ

 

14 червня 2018 року в рамках онлайн-сервісу "Лекторій" заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему :

"Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам'ятати бухгалтеру".

 

Для користувачів з інших міст буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення  "Лекторію" буде опублікований на інформаційному порталі ІТС. Детальна інформація про "Лекторій" та форма реєстрації учасників розміщені на сайті www.unionba.com.ua.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

1. Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року. 

  • Губіна І.А., експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку.

2. Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України. 

  • Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу.

3. Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз'яснення від ДФС України.

  • Дробоття С.М., редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку", податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях.

4. Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного  документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

  • Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу.

 

ОЧНА УЧАСТЬ

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 14 червня 2018 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від  організації;

300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС  ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

 

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну  людину від організації;

150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС  ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.


Дата і час трансляції 14 червня 2018 року (четвер) з 10:00 до 16:00.

Інструкція з підключення

Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному учаснику після
підтвердження. реєстрації.

ПОДАЧА ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЛЕКТОРІЇ

Користувачі, які бажають прийняти участь у "Лекторії" (очна участь у семінарі чи онлайн-трансляція) повинні заповнити форму реєстрації на сайті www.unionba.com.ua або зареєструватися безпосередньо у нас. У реєстрації необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер продукту, на який оформлено договір ІТС ПРОФ.

Обов'язково потрібно вказати в формі реєстрації назву компанії партнера.

ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення "Лекторію") буде розміщено на інформаційному порталі
ІТС у розділі "Лекторій". Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.