8+4 при покупці 1С, всього за 4500 грн

Договір супроводу 1С:ІТС ПРОФ надає доступ до оновлень програм 1С та інформаційно-методичним ресурсів розробника програм – фірми 1С, а також додаткові сервіси:

  • Можливість отримання оновлень програм і конфігурацій "1С: Підприємство"
  • Доступ до Інтернет-ресурсів фірми "1С"
  • Доставка комплекту поставки 1С:ІТС в офіс
  • Здача електронної звітності в державні органи по одному ЄДРПОУ в рамках сервісу "1С:Звіт"
  • Доступ до довідника питань і консультацій "Дебет-Кредит"
  • Доступ до інформаційно-правовій базі ЛІГА:ЗАКОН
  • Можливість брати участь в зустрічі з методистами 1С на 1С:Лекторій

Переваги обслуговування за договором 1С:ІТС ПРОФ:

Ви отримуєте офіційні і своєчасні оновлення форм звітності та програм «1С», а також послуги фахівців з оновлення програм 1С. Ви будете впевнені, що зміни в законодавстві будуть оперативно відображені у вашій програмі 1С.

Ви отримуєте кваліфіковану підтримку і відповіді на Ваші запитання по телефону та електронною поштою.

За допомогою Сервісу здачі електронної звітності «1С:Звіт» Ви можете сформувати регламентовану звітність, перевірити її заповнення і роздрукувати, зашифрувати і підписати електронним цифровим підписом і відправити в контролюючі органи.

Ви отримуєте цілодобовий доступ до інформаційних систем ІТС на сайті its.1c.ua, де зможете знайти для себе практичні і методичні рекомендації по роботі з 1С, довідники по основних податках і зборах, типових господарських операцій та їх оформлення в програмах 1С.

Ви зможете безкоштовно відвідувати регулярні навчальні та консультаційні лекції методистів, розробників «1С» і запрошених фахівців з обліку та оподаткування на 1С:Лекторії.

Супровід 1С: ІТС ПРОФ призначений для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів і IT-фахівців комерційних організацій, і містить оновлень програм 1С, довідково-інформаційні, методичні матеріали, інструкції з обліку, консультації по роботі з програмою, сервіс "1С:Звіт" . Послуги надаються кваліфікованими фахівцями компанії ABBYY Україна.

Всі скидки